Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Kolczyki serduszka kupisz na www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych typów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, rewelacyjnie podkreślają urodę, są również idealnym pomysłem na prezent. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z czego najczęściej są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serca – dla dorosłych i dzieci

Wzór serca jest szeroko używany w jubilerstwie. Stanowi on inspirację do projektowania kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca są eterycznym dodatkiem do szeregu stylizacji. Występują zarówno w formie sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest zazwyczaj wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, tylko w niezauważalny sposób uwydatniają naturalną urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Takie kolczyki zakłada się na wieczory w operze, studniówki bądź spotkania z ukochanym i wspaniale komponują się one z szykownymi sukienkami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serca – idealny podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można dostać kolczyki serca wyprodukowane ze złota oraz srebra. Modne są także kolczyki pozłacane, które są tańsze, a zarazem wyglądają bardzo efektownie. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze błękitnym bądź szafirowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody oraz w wielu innych sytuacjach. Wręczone ukochanej kobiecie – żonie, narzeczonej albo babci, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]