Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Jeśli potrzebujesz kolczyków, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Jednymi z najczęściej kupowanych przez panie dodatków są niewątpliwie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym tkwi tajemnica, że są tak często wybierane oraz gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych fasonach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, a jednocześnie wytworne. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako ozdobione naturalnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko dzieje się w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc wybierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz technologię ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zabrudzenia, żeby ciągle wyglądały jak nowe. Należy wycierać je często delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie stosujmy natomiast starych metod polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle rysują delikatną fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i przeróżne obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.