Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Jeśli szukasz czapraku skokowego, koniecznie sprawdź https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które zapewniają koniowi komfort, a zarazem osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów znakomicie chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli potrzebujesz kupić wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę chłonącą pot koni lub podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały wygodę jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Siedziba firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]