Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Potrzebujesz etykiet na bimber? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zalążka jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na ślub, urodziny lub Sylwestra. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale też przyjęło się, że Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem na koniec zabawy. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może również stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety weselne, dodając na nich informację o dacie i miejscu wesela, imionach Państwa Młodych lub słowa podziękowania. Etykiety na butelki można nabyć w rozmaitych barwach i wzorach, toteż bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze panieńskim.

Oznaczaj domowe alkohole ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę przetwarzasz wina, nalewki bądź soki, a następnie wręczasz je znajomym lub rodzinie nawet bez okazji, możesz przystroić je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej flaszki. Prócz tego butelki można także oznaczać używając wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]