Kompatybilne kapsułki A Modo Mio i ich rodzaje

Uzyskaj więcej informacji o Lavazza A Modo Mio kapsułki.

Firm wytwarzających kawę są tysiące, jednakże Lavazza wciąż pozostaje w czołówce tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, że historia marki Lavazza rozpoczęła pod koniec XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył mały sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawowca i sporządzano ich oryginalne mieszanki. Błyskawicznie zdobyły one serca mieszkańców Turynu. Sto lat później firma Lavazza nadal oczarowuje jakością swoich kaw, wytyczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki aromat

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w dużych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie smacznej, pachnącej kawy trwa dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać tylko z kompozycji smaków wytwarzanych przez tę markę. Aktualnie w sklepach znaleźć można niemało odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale wciąż cechuje je wysoka jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kompozycje robusty i arabiki

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do licznych modnych ekspresów tego rodzaju. Oferuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Napoli Ristretto lub Avarizia Delicato), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) czy orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]