Kompletujesz odzież do ćwiczeń? Rozważ kupno bluzy sportowej

Kup bluzy Hummel.

Każdy kto regularnie trenuje na pewno zauważył, iż tylko dobrej jakości odzież sportowa pozwala na taką aktywność w zupełnym komforcie. Wybierając strój na treningi, w szczególności tych outdoorowe, jak jazda na rolkach, jogging lub piłka nożna, nie zapominajmy o zakupie bluzy sportowej.

Bluzy sportowe – trwałość i skuteczne odparowanie wilgoci

Bluzy w wersji z kapturem, zamkiem błyskawicznym oraz bez od lat są już normalnym elementem codziennej odzieży. Nie zadziwiają nawet w miejscach pracy, gdzie do tej pory obowiązywał sztywny dress code. Bluzy postrzegane są jako ubranie typu lifestyle, gdyż są komfortowe i nie hamują ruchów, a wykorzystanie w nich grubszych materiałów sprawia, że to idealna odzież wierzchnia na wczesną jesień i wiosnę. Bluzy sportowe, aczkolwiek posiadają dość podobny krój, nieco różnią się od bluz casual. Te ostatnie przeważnie szyte są ze stuprocentowej bawełny lub bawełny z kilkuprocentową domieszką m.in. elastyny. Bluzy sportowe natomiast często zrobione są w całości z poliestru. Jest to niezwykle mocna tkanina syntetyczna, która nie rozciąga się tak szybko i rzadziej się rozdziera. Dlatego też jest wybierana do produkcji strojów sportowych, które muszą wytrzymać spore przeciążenia oddziałujące na nie podczas wytężonego treningu. Dodatkowo poliester doskonale odprowadza wilgoć, dzięki czemu zawodnik nie spędza kilku godzin w przepoconych ubraniach.

Bluzy sportowe kupuj w sklepach sportowych autoryzowanych dystrybutorów

Szukajmy głównie ubrań od uznanych producentów. Bez wątpienia, musimy wówczas być gotowym na wyższą cenę takiej bluzy, jednakże w zamian dostajemy wysokiej klasy artykuł z dobrych materiałów, który na pewno posłuży nam dłużej. Jeżeli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie należy ubierać zamiast niej zwykłej odzieży, przykładowo bluzy bramkarskie posiadają posiłkowe zabezpieczenia na łokciach, które ochraniają zawodnika podczas wykonywania parad, natomiast bluzy dla biegaczy mają wysoki kołnierz chroniący przed podmuchami wiatru. Aby być pewnym, że kupujemy oryginalną odzież, wybierajmy sklepy firmowe lub prowadzone przez autoryzowanych hurtowników, które dysponują dużą ofertą bluz sportowych damskich, męskich i dziecięcych.

Siedziba firmy:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]