Odświeżacze powietrza – zamaskuj przykre zapachy

Dowiedz się, gdzie nabyć odświeżacze powietrza.

Na to, jak dom będzie postrzegany przez gości, wpływa nie tylko jego wystrój. Równie istotny okazuje się zapach. Niestety, nawet przy zachowaniu całkowitego porządku, nie uda nam się wyeliminować z domu wszelkich przyczyn niemiłych woni. Mogą one napływać z kuchni, łazienki, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, pomogą zakamuflować przykre zapachy, a niekiedy całkiem je usunąć, jest naprawdę szeroki. Najlepsze rezultaty przynosi stosowanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne neutralizatory zapachu – koncentraty oraz wkłady do muszli

Neutralizatory zapachu mają różnorodne formy, dzięki czemu bez trudu dobierzemy je do naszych potrzeb. Bardzo popularna postać, w jakiej spotyka się profesjonalne neutralizatory zapachu to płynny koncentrat. Należy rozrzedzić go w wodzie do właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do butelki z rozpylaczem i zastosować w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają też inne postacie – na przykład wkładek do pisuaru czy też muszli klozetowej, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po ujawnieniu wskazanego poziomu stężenia niektórych substancji lub w określonych porach.

Neutralizatory zapachu – dla placówek publicznych

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do środków stworzonych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przewidziane do innych zastosowań. Bazową kategorię ich odbiorców tworzą firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach zredukować nieprzyjemne nuty. Neutralizatory zapachu są też stosowane przez inne firmy – na przykład kluby, MOP-y na autostradach lub restauracje, a także placówki takie jak szpitale i przedszkola oraz inne podmioty posiadające własne, ogólnodostępne toalety.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]