Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o drzwi wewnętrzne producent, znajdziesz na http://bit.ly/2AUJl9O.

Oknostol jest firmą, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego rodzaju elementów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na polskim rynku spowodowało, iż jej specjaliści gwarantują odbiorcom najwyższą jakość sporządzanych produktów i obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa funkcjonalność, osiągnięte dzięki użyciu w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Poza oknami Oknostol oferuje również drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami firmy kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich najwyższej jakości, pełnego komfortu eksploatacji oraz zadowolenia klienta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się ogromną troską o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez to przedsiębiorstwo to świetny wybór dla wymagających klientów, którzy poszukują solidnych oraz całkowicie ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy oraz są doskonałą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa swoich produktów, dlatego wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niestereotypowe, interesujące wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są tylko z surowców wysokiej klasy, więc zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten oferujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć także w sferze kontaktów z klientem. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol otrzymuje bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pomiar w mieszkaniu, co da pewność, że montaż drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich indywidualnego szkicu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko szerokości drzwi, ale również rodzaju wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]