Opakowania szklane w hurcie – dla kogo taka usługa?

Jeśli chcesz kupić opakowania szklane w hurcie, koniecznie wejdź na https://superbutelki.pl/hurt.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że spora część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to jednocześnie sektor, w którym świetnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój niszowy, zdrowy albo pyszny produkt. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zapakowane tak, żeby towar dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane butelki oraz słoiczki. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są ekologiczne, gdyż poddać je recyklingowi.

Słoiki oraz butelki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Jasne jest, że oferty sprzedaży kierowane do odbiorcy indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo oliwę, pasztety bądź konfitury, będzie zużywać rok w rok nie kilkuset pojemników szklanych, ale ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie jest więc dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, bo zamawiając towar w dużych ilościach zazwyczaj można oczekiwać znacznego rabatu od dostawcy, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego dostawcy słoików oraz butelek. Tym sposobem też dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoiczki i inne elementy w setkach sztuk

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnorodnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania soków, piwa czy wina. Transportowane są one do klienta na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od objętości opakowań – po 400, 1600, a nawet 2000 sztuk danego opakowania. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zakupiony towar samodzielnie ze składu hurtowni. Razem z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do wybranego rozmiaru opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]