Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Znajdź części Renault Kraków.

Auta Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3500 pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wymarzony samochód i chcesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika i podwozia, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]