Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane kupisz na www.oknostol.com.pl.

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są wciąż drzwi drewniane. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to naturalny materiał, który wykorzystany jako fragment aranżacji mieszkania powoduje, że jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a prawidłowo pielęgnowany utrzyma się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkanaście lat. Obecne techniki umożliwiają bardzo dobre łączenie cech drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co skutkuje powstaniem drzwi charakteryzujących się eleganckim designem i ogromną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się małym poziomem rozszerzalności (a więc nie odkształcają się) oraz stosowną izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach wielorakiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu czy sosny, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody i krocie innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez lata.

Drzwi drewniane do każdego domu

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Potrzebujesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zlecić to zadanie kompetentnym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, a przy tym daje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich życzeń zamawiającego i przykładowo wykończyć je szkłem – między innymi szybami witrażowymi, fazowanymi lub piaskowanymi, co zdecydowanie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]