Praktyczne akcesoria domowe – balon na wino

Jeśli chcesz zamówić balon na wino, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to znakomity podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania napojów własnej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – ozdoba na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży gąsior na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nietypowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to także perfekcyjna dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal gąsior na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki balonom na wino bez problemu przeniesiesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]