Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Zamów słoiki z kranikiem.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, kompotów, soków oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest również to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]