Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Więcej o biżuteria srebrna sklep internetowy.

Jest z ludźmi od stuleci i mimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swego typu dekoracją człowieka i umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię równie chętnie noszą panie oraz mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Głównym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, iż jej używanie daje szansę uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak należy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować albo pęknąć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]