Szukasz producent jednorazowej odzieży roboczej? Sprawdź Global Food Hygiene!

Jeśli chcesz kupić odzież ochronną jednorazową, odwiedź tę stronę.

Sektor spożywczy musi zachowywać surowe normy w każdej fazie produkcji. W związku z tym wyjątkowo istotne jest, aby personel fabryk oraz zakładów przetwórstwa żywności był wyposażony w wysokiej jakości odzież ochronną, dopuszczoną do użytkowania w tej branży. Firmy mogą zaopatrzyć się w takie produkty między innymi w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora oraz producenta odzieży roboczej.

Kluczowe produkty wytwarzane przez Global Food Hygiene

Marka Global Food Hygiene istnieje na rodzimym rynku od przeszło 5 lat, a osiągnięte w Polsce sukcesy pomogły jej w 2020 r. otworzyć się też na rynki zagraniczne. Obecnie w ofercie spółki znajdują się elementy odzieży roboczej, takie jak buty, kombinezony, czepki i czapki, maseczki wielowarstwowe, w tym także te osłaniające zarost oraz rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania. Jednym z najważniejszych wyrobów Global Food Hygiene są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane samodzielnie przez grupę fachowców firmy i wytwarzane z pomocą autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 odbiorców stosuje artykuły spółki Global Food Hygiene. Produkcja również przedstawia się spektakularnie – z hali produkcyjnej wychodzi każdego miesiąca około 700 tyś fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży ochronnej stawia na oryginalne rozwiązania

Należy zaakcentować, iż Global Food Hygiene stale stara się sprostać potrzebom swoich odbiorców, nie tylko pod kątem różnorodności wytwarzanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma stawia na ciągły rozwój, wdrażając nowe rozwiązania, jak również usprawniając zaplecze spółki (między innymi inwestując w hale magazynowe i produkcyjne), co przyniosło jej kilka prestiżowych wyróżnień. Nadrzędnym zamysłem Global Food Hygiene jest połączenie części procedur oraz bliska współpraca między rozmaitymi oddziałami firmy, co docelowo ma przyczynić się do osiągnięcia wysokiej wydajności w realizacji zamówień tak, aby docierały one do odbiorców w przeciągu jednego dnia.

Siedziba firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]