Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Mini przyłbice kupisz na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały świat, całkowicie odmieniła nasze życie i kontakty społeczne. Wytyczne dystansu społecznego narzucają nieodzowność stosowania licznych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed potencjalnym ryzykiem zakażenia się tym nowym wirusem. Idąc do kina lub supermarketu, gdzie zwykle przebywamy w większej gromadzie ludzi, winniśmy dla bezpieczeństwa założyć na nos oraz usta ochronną maskę. Jak jednak postąpić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z tkaniny?

Wytrzymała maseczka wielorazowa w postaci mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maski z tkaniny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich używania, mogą zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w identycznym zakresie jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos i usta, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi plusami są wygoda, solidność oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można także wyprać ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Maseczka z przyłbicą – dla ludzi w podeszłym wieku oraz astmatyków

Przyłbicę ochronną zaleca się używać każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby powyżej 50 roku życia, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy obowiązkowo muszą nakładać ochronne maski podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy z całą pewnością uznają za atut też to, że nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]