Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Kompletny asortyment sklepu jubilerskiego Kraków znajdziesz na https://obraczki.net.pl.

Wraz z ożywieniem rynku i rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z możliwości zamawiania przez internet. I choć w sieci znajdziemy prawie wszystko, wciąż wiele przedmiotów należy kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Dlaczego powinno się kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnej broszki, pierścionka czy łańcuszka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy chcemy kupić pierścionek zaręczynowy albo obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny bądź za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu lub wykona nowy. Inną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej porady jubilera. Pomoże on nam dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na komunię, urodziny czy ślub.

Jakie usługi świadczy świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale również świadczą pomocnicze usługi. Główną z nich jest reperacja popsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam naszyjnik albo wypadł kryształek z kolczyka, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni także obwód bransoletki, jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku czy zawieszce podziękowania, gratulacje, datę albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek czy też broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w mieszkaniu posiadamy zniszczoną czy też zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]