Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Na https://bit.ly/2QdTdah dowiesz się wszystkiego o dostawcy przekładni falowych.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne wykorzystanie robotyki w różnych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych, jak również silników elektrycznych prądu stałego produkowanych z wysokiej klasy surowców przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się wyjątkową solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką przepustowością, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Positec i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]