Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie wypraw górskich dla początkujących? Świetnie trafiłeś! Wejdź na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki w towarzystwie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl planuje wyprawy, których celem są łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią aktywne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych wyprawach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 typy o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Najwyższym poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane przeżycia. Pozwalają przy tym wcielić w życie pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl angażuje kompetentnych liderów i przewodników znających na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale także ochoczo dzielących się swoją wiedzą z członkami ekspedycji. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Alpy, Himalaje czy na pasmo Riła.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]