Czego maluchy uczą się podczas warsztatów kulinarnych dla dzieci?

Szukasz korzystnej oferty warsztatów kulinarnych dla dzieci? Nie zwlekaj! Wystarczy kliknąć na ten link.

Dzieci kochają uczestniczyć w gotowaniu – wybierać i podawać składniki czy ozdabiać ciastka. Chcesz rozwijać zapał kulinarny Twojego malucha? Sprawdź kursy gotowania dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy niezależności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. Podczas warsztatów dzieci nie tylko zdobywają przydatne umiejętności, ale przede wszystkim uczą się samodzielności oraz kształtują swoją kreatywność. A przy tym kapitalnie się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, nauka prostych przepisów i wybieranie i mieszanie składników – to wszystko sprawia, że dzieci chętnie gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie należy stosować w kuchni, co korzystnie podnosi ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach mogą też brać udział rodzice, tym samym jest to doskonała okazja do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a następnie skosztować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Warsztaty odbywają się w Krakowie i prowadzone są przez trzy godziny zegarowe. W trakcie kursu dzieci szykują danie główne oraz deser. Mali uczniowie kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – podjąć próbę upieczenia przystrojonej świeżymi składnikami, aromatycznej tradycyjnej pizzy, ewentualnie ugotować pyszny makaron na słono lub słodko. W trakcie kursu grupa przygotowuje także wyśmienity deser – mus z kruchym ciastem oraz lodami. Nauka poprzez udział w zabawie to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych dań przynosi dzieciom mnóstwo satysfakcji. Nawet najbardziej krnąbrny maluch będzie z pasją oddawał się przystrajaniu deseru bądź pieczeniu znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci prowadzi zawodowy szef kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do maluchów.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]