Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność wpływa sporo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa dużych zarobków i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi warto odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale także wskazówki profesjonalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi lub za granicą). Chętni mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]