Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Na domin-krakow.pl poznasz korzystną ofertę kursu Blender 3D.

Świat rysunku nieustająco ewoluuje i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko w tzw. digitalu. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się już ogromnymi kosztami – każdy może wszak ściągnąć program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który jednocześnie jest całkowicie darmowy.

Kursy Blender 3D polecamy w niewielkich zespołach

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się we własnym zakresie, jednakże proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często jest nadzwyczaj frustrujący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie wiele korzyści przede wszystkim tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem znającego program instruktora. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu pokazując detale, które należy dopracowac oraz podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, by odbywał się on w małych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i docenianą w szczególności w świecie projektowania, gier wideo i filmu. Znajomość oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym niemało nowych możliwości zawodowych. W trakcie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania zamieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści oraz amatorzy pragnący poszerzyć swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe drogi wyrażania siebie.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]