Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Zapoznaj się z ofertą producenta oświetlenia dla automotive i mobility.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł bądź zlekceważenie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w efekcie spowodować groźną sytuację na trasie, co częstokroć kończący się wypadkiem. Stosowanie najwyższej klasy świateł jest ważne zwłaszcza w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe dzień w dzień musi zapewnić bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z polskich dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Portfolio polskiego producenta oświetlenia samochodowego z Krakowa

W zasadzie w portfolio OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp bocznych, przednich i tylnych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry produkuje również LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w ciężkich warunkach pogodowych i dające światło o barwie zbliżonej do światła dziennego naświetlacze, maszty oświetleniowe oraz najaśnice, które stosowane są m.in. przez kierujących pojazdami specjalnymi, off-road i agro. Z kolei producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także używane przez wybrane służby światła niebieskie i białe. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał także o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele dni w trasie. A to zaledwie wycinek oferty spółki OE Industry.

Spółka OE Industry urzeczywistni każdy pomysł zamawiającego

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta nie jest typowym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczony zespół fachowców gotowy wcielić w życie wizję zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, poprzez konstrukcję prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania wykwalifikowanego zespołu ekspertów, silnej presji na kompleksowe testowanie najnowszych produktów oraz szczegółowych analiz oczekiwań klientów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Siedziba firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]