Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Sprawdź, gdzie zamówić okiennice wewnętrzne, wejdź na skyshutters.pl.

Projektując aranżację domu, z reguły nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Zwykle wybiera się klasyczne aranżacje, czyli zasłony i firanki, które nieraz łączone są z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno mało rozpowszechnione w Polsce rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Shuttersy – nowość w europejskich domach

Główną cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tych okiennicach ozdobnych poruszają się, dzięki czemu można ustawiać je w różnych pozycjach, zależnie od zachcianek lokatorów. Produkuje się je z płyt MDF, z drewna, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice wewnętrzne shutters montuje się przede wszystkim na oknach, aczkolwiek wyśmienicie sprawdzą się też na drzwiach garderoby. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w polskim budownictwie spotyka się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas z pewnością rozpoznaje je z telewizji czy kina, gdyż tego rodzaju okiennice są często wykorzystywane na obszarach z gorącym klimatem, a więc w Australii i Afryce Południowej.

Dekoracyjne okiennice shutters nadają wnętrzom niezwykle wytworny wygląd

Niezależnie od tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie wyglądają, mają one także pożyteczne funkcje. Za ich pomocą można pasywnie kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: latem hamować nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać ucieczce ciepłego powietrza. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na większości okien. Wytwarza oraz montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są z pewnością droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają pomieszczeniom nadzwyczaj wytworny wygląd, a więc wpływają na zwiększenie wartości posesji. Należy również uwydatnić, iż shuttersy reguluje się bez użycia linek, co rodzice dzieci czy posiadacze psotnych psów i kotów, które poplątać wiszące linki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]