Oddzielaj miejsce pracy od strefy relaksu – o znaczeniu biurka w domu

Biurko designerskie zamówisz na https://bit.ly/3C9fxnV.

Organizując przestrzeń w pokoju najczęściej zapominamy o wyznaczeniu osobnego punktu, w którym będziemy pracować. Mnóstwo osób ostatecznie zauważyło swój błąd w 2020 r., gdy praca oraz nauka z domu stały się czymś obligatoryjnym. Wtedy to znienacka stało się oczywistym, że nie mamy w mieszkaniu jednego z kluczowych mebli, to znaczy biurka.

Praca przy prawidłowo dopasowanym biurku jest komfortowa i nie grozi bólem pleców

Wychowując latorośl w wieku szkolnym opiekunowie nie zapominają o kupnie dla niej stolika czy biurka do pokoju. Niestety dorośli nie troszczą się już o to, by mieć też taki mebel na własny użytek. Niektórzy myślą nawet, że biurko w mieszkaniu to niepotrzebny sprzęt, który całe lata będzie stał nieużywany. Osoby, które przedtem nie pracowały zdalnie nie widzą przeważnie korzyści z jego zakupu – wszak do czytania mediów społecznościowych czy robienia szybkich zakupów w sieci wystarczy rozsiąść się na komfortowym fotelu z tabletem w ręku. Jednakże gdy pomyślimy o 8 godzinach pracy w podobnej pozycji, to nie wygląda to już tak korzystnie. Warto podkreślić, iż wyodrębnienie w mieszkaniu miejsca na biurko pomaga rozdzielić pracę od odpoczynku. Po kilku dobach pracy na domowej kanapie nasz umysł zacznie kojarzyć je z pracą i w następstwie tego ciężko nam będzie potem w pełni się na niej odprężyć. Ponadto, pracując przy biurku z blatem dobranym do naszego wzrostu zachowujemy poprawną postawę, i dzięki temu nie narażamy kręgosłupa na urazy. Przy biurku łatwiej jest także zaplanować pracę – wszystkie niezbędne sprzęty, dokumenty i akcesoria ułożone są na jego blacie lub w szufladce, więc zawsze są w zasięgu ręki.

Designerskie biurka – niebanalny mebel do biura bądź mieszkania

Biurko w żadnym razie nie musi być nijakim sprzętem. Owszem, wzory sprzedawane w popularnych sieciówkach często nie różnią się bardzo od siebie i albo są to malutkie biurka dla najmłodszych, albo są one wykonane typowo dla biur. Nie oznacza to jednakże, że w sprzedaży nie ma stylowych biurek. Wystarczy przejrzeć propozycje producentów mebli drewnianych, żeby znaleźć mnóstwo designerskich unikatów, które zarówno pod kątem wzoru, jak również kolorystyki trafią w gust niezmiernie wybrednych osób. Nowoczesne biurka designerskie wykonywane są na zamówienie, co umożliwia ich dostosowanie do preferencji klienta. Takie biurka spełnią swoje zadanie nie tylko jako główny punkt home office lub w dziecięcym pokoju, ale jednakowo dobrze wpasują się one we wnętrza nowoczesnych biur.

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]