Bartek Sitarski – architekt

Dalsze informacje o pracy architekta Kraków znajdziesz tu.

Decyzje podjęte w początkowej fazie budowy domu wpływają na to, czy spełni nasze potrzeby. Z tego powodu warto dokładnie zastanowić się nad każdą sprawą i, jeśli nie posiadamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję skonsultować z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każdy z pokojów i ułatwi dostosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na porady sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże znaleźć odpowiednie materiały

Przyszli posiadacze własnego lokum mogą mieć trudności z wyborem materiałów, z jakich obiekt ma zostać zbudowany. A ten wybór okazuje się bardzo istotny, bo mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Dlatego powinniśmy wcześniej uzgodnić to z architektem i zyskać gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Architekt stworzy Twój dom

Dom na starą modłę czy może któryś z bardziej innowacyjnych projektów? Niski czy wielokondygnacyjny? Podobnych wątpliwości budujący dom mają całe mnóstwo, a w uporaniu się z tymi trudnościami pomoże właśnie architekt. Jest w stanie polecić któryś z opracowanych już projektów albo stworzyć go słuchając naszych uwag.

Co zrobić przed spotkaniem z architektem?

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy nasze oczekiwania. Należy też wtedy wiedzieć, jakimi funduszami dysponujemy – architekt będzie mógł doradzić nam najlepsze rozwiązanie – oraz skompletować najważniejsze dokumenty działki.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]