Biuro architektoniczne – jakich prac się podejmie?

Dalsze informacje o usługach architekta Kraków - kliknij tu.

Biuro architektoniczne oferuje obszerny wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i praktycznym domu, ale też adresuje ofertę do firm czy instytucji. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a potem aktywnie pilnować zaawansowanie prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku bądź zaproponować aranżację już egzystujących rezydencji.

W czym pomoże Ci wykwalifikowana pracownia architektoniczna?

Szukasz pomysłowych, nieszablonowych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się na tle pozostałych budynków w mieście? Potrzebujesz projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a równolegle praktyczny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z obecnymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domów jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej czy wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi kawiarnie, żłobki, apartamenty pod wynajem i obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta, a także specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może też rozplanować praktyczne i przestronne garderoby, które umożliwią maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]