Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje aranżację wnętrz Kraków? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją perfekcyjnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – wykonawczy, budowlany i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle konieczny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]