Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html otrzymasz kompleksową pomoc specjalistów w zakresie tworzenia projektów domów drewnianych całorocznych.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska budowa sprawia, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – duże oszczędności

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Odchodzą również czynności związane z murowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne mają coraz większe grono fanów. To połączenie nowoczesności z tradycją. Domy drewniane nowoczesne zniewalają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z naturalnych prefabrykatów, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki użyciu bali osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, co gwarantuje dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można stawiać także podczas zimy, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem schnięcia zaprawy. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]