Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów z modułem windykacji

Kliknij w to miejsce po więcej informacji o Flobo - robocie do obsługi należności.

Przedsiębiorcy stale poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a jednocześnie ograniczyć czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niezwykle przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności z tytułu abonamentów, więc bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych lub językowych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się także domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga wstępnej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]