Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Dowiedz się, kto oferuje catering dla firm.

Szkolenie, negocjacje biznesowe albo sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. dostarczenie napojów oraz posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli planowane spotkanie zainteresuje wiele osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering dla firm – przekąski, które można szybko spożyć

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-9 godzin, w szeregu przypadków także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy otrzymują dokładny grafik wykładów, między którymi wskazane są zazwyczaj dwie półgodzinne przerwy, w czasie których niemożliwe jest zjedzenie większego posiłku w najbliższej kafeterii. Dlatego tak ważne jest zagwarantowanie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w czasie przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o zabrudzenie rąk i koszuli. Oferta cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwa kawowa – istotna część szkoleń biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają wszak uczestnikom czas na odpoczynek po wielu godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to również szansa nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w swobodnej atmosferze zagadnień roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który stoi w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, spożywając samodzielnie przyszykowane bądź kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc wagę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort partycypantów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]