Długoterminowy parking przy lotnisku – rozwiązania dla podróżnych

Kliknij tu po więcej szczegółów o lotnisko Kraków parking długoterminowy.

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking w okolicy portu lotniczego – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują podróż za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych aut pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie w przypadku pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć dźwigania ciężkich walizek w pociągu czy autobusie miejskim.

Czemu warto z niego skorzystać parkingu długoterminowego?

Przeważającą zaletą parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking świadczy także bezpłatny przewóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – jazda trwa jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – szybko i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można dokonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Kolejnym atutem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]