Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Dowiedz się więcej o pozycjonowaniu stron www Kraków na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszperania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, że każda marka chce teraz być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo posiadanie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, działających jedynie na określonym obszarze bądź wręcz w jednym mieście, przykładowo w Katowicach lub w Krakowie, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stacjonarnych korzystają przeważnie z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “malarz kraków”, “cukiernia kraków” czy “sklep z oponami kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na przedstawienie swoich usług ewentualnym odbiorcom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz tworzeniem stron www od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu dogłębnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, link building, jak również optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]