Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

Złóż wizytę w serwisie iPhone w Warszawie - tu skorzystasz z usług specjalistów.

Tablety, laptopy i smartfony stały się niezbędnym elementem naszego życia zawodowego oraz prywatnego, tym samym nabywając te akcesoria zwykle wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką reputacją cieszą się od dekad urządzenia marki Apple, które mimo bardzo znacznej ceny w stosunku do produktów innych firm, z roku na rok zdobywają sobie setki tysięcy kolejnych klientów. Jednakże nawet sprzęt wysokiej klasy może uleć uszkodzeniu lub przestać poprawnie działać w rezultacie intensywnego używania. Ale nie świadczy to o tym, że ot tak należy wymienić go na nowy – wystarczy bowiem przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana szybki oraz baterii – co można zlecić Serwisowi Apple Warszawa

Kto korzystał z produktów Apple przekonał się, iż sprzęt ten funkcjonują sprawnie przez wiele lat, ale nawet one nie są odporne na zniszczenia, które powstają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa codziennie dostaje prośby o wymianę baterii, która po latach nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, rozbitych na skutek upuszczenia telefonu z wysokości, a także wymianę innych drobnych części jak niedziałający przycisk HOME lub uszkodzone obiektywy aparatów. Nasi specjaliści będą wsparciem także w razie konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone Warszawa – telefon możesz przysłać do naprawy kurierem

Tak długo jak smartfon jest na gwarancji sporą część napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Kłopoty zaczynają się po okresie gwarancyjnym, bowiem eliminacja nawet niewielkich usterek w serwisie Apple może wygenerować wysokie wydatki, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Szczęśliwie na terenie naszego kraju, z reguły w dużych miastach jak Warszawa, działają serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których fachowcy z kilkuletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią wykonać naprawę produktów tej firmy starszej i nowszej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni minionych dziesięciu lat, jak np.: iPhone 5S/SE, iPhone 6, 6 Plus oraz 6S, iPhone 7 i 7 Plus, iPhone 8 i 8 Plus +, iPhone X, XS, XR i XS MAX, iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max, iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max, iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max czy iPhone SE 2020.

Jeśli w pobliżu miasta nie ma serwisu serwisu Apple więc nie masz możliwości dostarczyć smartfona do punktu samemu, poszukaj fachowców, którzy przyjmują zlecenia serwisu iPhone’ów dostarczanych za pośrednictwem kuriera. Takim miejscem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Siedziba firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555