O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Nierzadko z okazji różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie urządzamy imprez z przyjaciółmi oraz rodziną, uznając, iż nie jest to niezbędne. Jednak są takie „kamienie milowe” życia, których huczne świętowanie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezspornie osiągnięcie pełnoletności, a więc tzw. “osiemnastka”.

Szukasz salę na 18 urodziny – wybierz taką z przestronną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin dużo się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa nabywać i spożywać alkohol, głosować w wyborach, może starać się o stanowiska urzędnicze oraz zaczyna rozliczać się z fiskusem. Jednakże zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość urządzenia pamiętnej imprezy ze znajomymi. Da się ponownie wyprawić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się jakoś wyróżniać na tle innych? Rzecz jasna, że nie. Z tej przyczyny lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć kilku przyjaciół postanawia zorganizować razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, ale jednocześnie umożliwia zredukować jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (trudno przecież jest wyobrazić sobie przyjęcie bez tańca), jak również na lokalach, które współpracują z doświadczonym dostawcą cateringu, który dostarczy najlepsze menu imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i urządzić grill.

Sala na osiemnaste urodziny – dekoracja przestrzeni też jest istotny!

Nie da się ukryć osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli spożywają napoje alkoholowe. Radzimy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych drinków.

Odpowiedni wystrój sali również jest ogromnie ważny, żeby uczestnicy całkiem zanurzyli się w atmosferze zabawy. Zalecamy zatem postawić na salę na urodziny, która zadba o udekorowanie ścian zgodnie z podanych sugestii oraz dobrze rozlokuje stoliki z posiłkami oraz napojami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na “osiemnastce” świetnie sprawdzi się menu koktajlowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo spożyć bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do potrzeb i zasobności portfela klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]