Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Dowiedz się, kto oferuje organizację imprez firmowych w Krakowie. Skieruj się tutaj.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko weekendy integracyjne albo wspólne grille dla pracowników i ich rodzin, intencją których ukształtowanie trwałych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, żeby uczcić otrzymane nagrody branżowe, jak również różnorodne gale dla wspólników biznesowych, kursy czy konferencje. Takie imprezy muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeżeli mają być wykorzystane później działaniach promujących markę.

Jak dobrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie posiadamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, w których można wyprawić event, trzeba poszukać propozycji wynajmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym urządzamy imprezę pasowało swoim wystrojem do klasy planowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla wspólników marki, w czasie których świętowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie powinny zostać urządzone w byle jakim lokalu. Wypada w takich wypadkach wyprawić event w klimatycznym miejscu, które dobitnie podkreśli prestiż wydarzenia. Natomiast jeśli na imprezę sproszone będą osoby nie rezydujące w bliskiej okolicy lokalu, powinno się postawić na salę, znajdującą się w pobliżu bogatej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym najlepszą obsługę

Organizując event firmowy nie wolno zignorować tak ważkiej kwestii, jak dostarczenie gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku sumienne firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówione miejsce pysznych dań dla obecnych, ale również pomoże w wyborze menu i zajmie się nakryciem stołów. Podczas pokazowych imprez wskazane jest także zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują potrawy do stołu w elegancki sposób, jak również wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i rewelacyjnie prezentujące się dania.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]