Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Sprawdź parking lotnisko Kraków Balice na pandaparking.pl.

Kluczowe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność, to szybkość, komfort i możliwość dotarcia także w najbardziej odległe zakątki świata. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest z całą pewnością problem dojechania na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia łączące się z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – odpoczywaj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód przygotować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, zatem w czasie wyjazdu nie muszą oczywiście się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi monitoring. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będzie miejsca do postawienia samochodu. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest niezmiernie ważne podczas opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy liczyć też na spore udogodnienia, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w wielu przypadkach, jak np. rozładowanie akumulatora czy spadek ciśnienia w oponach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]