Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Interesuje Cię oferta parkingu Balice? Zajrzyj na pandaparking.pl, żeby uzyskać więcej informacji.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w późnych godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]