Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Organizacja przyjęć weselnych Kraków - więcej o tej usłudze.

Przyjęcia okolicznościowe, będące na ogół istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo śluby, chrzciny czy komunie, od lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższych krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których pojawia się nierzadko ponad stu gości. Zrozumiałe jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować jadłospisu, a następnie naszykować i podać potrawy uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć spory popyt na catering weselny.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie zabawy weselnej to wielki stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na wybór wystroju sali, przygotowanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność zamówienia odpowiedniej ilości napojów i przekąsek podawanych w trakcie przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zgromadzi ich wszystkich przy wspólnym stole. Obiad na imprezie weselnej musi mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoliki były poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, dania były pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także aby obsługa na czas donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają profesjonalnych kelnerów, managerów oraz kucharzy, obytych w obsłudze imprez zarówno w tradycyjnych salach, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering weselny – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się własnymi zasadami, zarówno w kwestii zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożone wstępnie menu oferowanych dań głównych, napojów i deserów pasujących do stylistyki wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma zatem możliwość osobiście ułożyć kartę dań z sugerowanych potraw. Warto jednak zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i często na prośbę klienta zgadzają się przygotować niecodzienne zestawy dań.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]