Profesjonalna opieka nad grobem

Pragniesz poznać więcej informacji o sprzątaniu grobów Kraków? Skieruj się na http://bit.ly/2eddyUT.

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki zlokalizowane są w tym samym mieście, w którym mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Dlaczego warto postawić na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, czyli montaż ławeczek oraz pomoc w załatwieniu najtrudniejszych formalności lub poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić osobom opiekującym się nagrobkami naszych bliskich są bardzo różne. Zależą przede wszystkim od zakresu pomocy – jeśli wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, wydamy od 30 do 40 PLN. Jeśli natomiast zależy nam, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy liczyć się z kosztem około czterystu złotych rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są także od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]