Przyjęcie okolicznościowe – co warto wziąć pod uwagę?

Szukasz więcej informacji o przyjęciach okolicznościowych w Krakowie? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na https://tinyurl.com/yjdnyqrl.

Gdy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z obiadem weselnym. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przyjeżdża grono bliskich z dalekiej i bliskiej rodziny, to też ceremonie chrztu, „osiemnastki” czy komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest długa, zwykle nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku musimy zamówić odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom zabawy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z innymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. urodziny czy osiemnastka, w której będą brać udział w większości dorośli, gościom trzeba zapewnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują spokojnie posiłek, ale i salę na tańce. Z kolei imprezy, w których sporą część gości mogą stanowić najmłodsi, m.in. komunie czy chrzty, poleca się urządzić w miejscu, które oprócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się za szybko uroczystością i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania podawane uczestnikom również powinno się dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o wyśmienite dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Przyjęcia okolicznościowe – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w nieomal królewskim stylu urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty i – oczywiście – wesela, które każdy z zaproszonych będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez trudu można zmieścić nawet do 130 osób. A jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co najważniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, przez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną kadrę kelnerów i kucharzy.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]