Sala weselna – jaką wybrać, by przyjęcie było udane?

Sala weselna pod Krakowem - sprawdź korzystną ofertę.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym bliscy państwa młodych oraz sproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na wyprawienie przyjęcia dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten uroczysty wieczór w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie czynniki warto rozważyć?

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi rozważyć parę dość ważnych czynników. Na początek musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby być pewnym, że w zarezerwowanej sali weselnej bez problemu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, aby mieli możliwość zatańczenia. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca zawarcia ślubu położony jest dom weselny oraz czy droga do niego będzie prosta. Jeśli na przyjęcie weselne poproszeni są krewni i przyjaciele z odległych krańców Polski, wypada szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza hotelowa. Trzecią kwestią jest sama organizacja wesela, a więc wybranie menu, przystrojenie sali i zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej. Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji wesela.

A może przyjęcie ślubne w pałacu?

Młode pary z południa Polski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w niebywale malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne urządza się od setek lat, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami gotowymi pomieścić 130 gości. Wesele może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że położony jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do Pałacu nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli jakieś pół godziny.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]