Serwis okien to nie tylko wymiana uszczelek

Serwis okien PCV - więcej o tej usłudze znajdziesz tutaj.

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortową temperaturą w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek źle działają także warunki atmosferyczne – skrajny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację mechanizmów działających z trudem, zmniejszają docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może też zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]