Uzupełnij wizytówkę firmy w Mapach Google o wirtualny spacer

Potrzebujesz sprawdzić, kto wykonuje wirtualny spacer? Koniecznie kliknij tu.

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach obowiązkowy punkt promocji marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i możemy w ten sposób pozyskać wielu klientów. Istnieje doskonały sposób, żeby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych usług, firm bądź marek. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby prześcignąć konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google dodanie estetycznych fotografii, wszystkich aktualnych informacji, adresu strony internetowej firmy oraz stosownego opisu firmy. Istnieje również inny doskonały sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki któremu wyróżnimy się na tle wielu marek, gdyż nadal mało firm go używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy warto?

Wirtualny spacer po firmie to spacer podobny do Google Street View, ale przedstawiający naszą nieruchomość bądź biuro. Dzięki wirtualnemu spacerowi możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. mobilnych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszystkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Nadal jednak mało firm decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma bardzo wiele zalet i jest skutecznym sposobem na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, znacznie łatwiej dadzą się przekonać do skorzystania z naszych usług. Raz wydane środki na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]