Wdrożenie sklepu WooCommerce – zadanie dla profesjonalisty

Szukasz szczegółowych wiadomości o pełnej ofercie tworzenia sklepu WooCommerce? Doskonale trafiłeś! Wejdź na https://wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep online? Jeśli masz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i startujesz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – funkcjonalność i opracowanie analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak ogromnym powodzeniem cieszą się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka umożliwiająca na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się ta wtyczka, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na osiągnięcie pozycji w Top10 w SERP-ach, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu grupie klientów. Dzięki instalacji stosownych wtyczek podnosi się także elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom zlecenie przelewów za zakupy przykładowo za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz integrację z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce zleć profesjonaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zalecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o użycie jedynie wypróbowanych, niezbędnych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego ochronę przed atakami hakerskimi. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowych towarach lub zamieszczać opinie i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]