Zalety cateringu kanapkowego

Jesteś zainteresowany pełną ofertą finger food cateringu? Nie zwlekaj! Zajrzyj na lastrada.pl.

Urządzenie nawet sporej imprezy nie jest kłopotem, gdy mamy wystarczająco czasu na kupowanie niezbędnych produktów oraz następnie własnoręczne przyszykowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla uczestników uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie znaczy to od razu, iż powinno się porzucić zamiar celebracji istotnego jubileuszu. W takim przypadku warto skorzystać z usług tzw.cateringu kanapkowego.

Finger food catering – wygodne dania na “jeden gryz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, ale decydują się na nią dość często również rozmaite stowarzyszenia i osoby prywatne organizujące eleganckie bankiety. Polega ona na dostarczenie na event posiłków w wariancie finger food, a więc niedużych przekąsek, które można spożyć bez zasiadania przy stoliku i nie używając sztućców. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie przekąska na “raz”. Finger food to na ogół roladki, tartoletki warzywne i owocowe lub kanapki. Ten typ cateringu świetnie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich osób. Pozwala on na uczestniczenie w luźnych rozmowach, a przy tym nie sprowadza kontaktu wyłącznie do gości siedzących przy konkretnym stole.

Zalety cateringu finger food?

Zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi ma wiele zalet, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się problem związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z planowaniem usadzenia uczestników imprezy. Dania oraz gorące i chłodne napoje postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy ma na to ochotę. Ułatwia to organizację eventów głównie w niedużych aulach, gdzie ustawienie optymalnej liczby stołów byłoby trudne. Taki catering automatycznie powoduje też, iż uroczystość ma mniej oficjalny, przyjemniejszy klimat. Wypada podkreślić, że menu z poręcznych przekąsek jest zwykle tańsze aniżeli wyrafinowane obiady, a zarazem daje większą swobodę dostosowania ich do preferencji żywieniowych uczestników imprezy. Co najważniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to częstokroć stanowiło poważną przeszkodę przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]