Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Szukasz porady polskiego psychologa Birmingham? Skieruj się tu.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli emigrować na Wyspy. Obecnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz ciągle nie brak ludzi skorych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również praca w obcym państwa, mogą rodzić bardzo dużo problemów, którym bardzo ciężko jest sprostać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach dochodzą także trudności z integracją ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem etatu. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do poważnych wahań nastroju czy nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te naprawdę ciężko jest poskromić samodzielnie. W związku z tym nie wolno bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą mają miejsce w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba bać się, że historie , które opowiedziano podczas wizyty zostaną powierzone kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta odbywa się w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339