Nowoczesne wybielanie zębów

Mocne i perłowe zęby to najlepsza wizytówka każdego człowieka. Niestety wiele negatywnych składników niszczy nasze szkliwo i powoduje, że staje się ono nieestetyczne. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne zapewniają dobre efekty. Jak przywrócić piękny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – lampa czy paski?

Szczotkowanie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach pomaga zachować mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed nieestetycznymi zmianami. Bakterie i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (lakiery, pasty, nakładki), nie zapewniają trwałych rezultatów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie polecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która gwarantuje satysfakcjonujące rezultaty już po 3 sesjach. Zabieg nie jest bolesny i jest całkowicie bezpieczny dla jamy ustnej.

Wybielanie zębów nawet o czternaście tonów

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Pierwszym etapem jest przegląd stanu uzębienia. Potem za pomocą specjalistycznego szablonu oznacza się barwę zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Ważny jest również dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba znacząco redukując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o piętnaście odcieni, efekty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej kilka dni. Osobom, które z powodu przeciwwskazań nie mogą stosować lampy BEYOND rekomenduje się wybielanie zębów za pomocą lampy LED.